JANCZARY k. BARCZEWKA – impreza biesiadna

Główne atrakcje: 
przejażdżka wozami, kolacja biesiadna
Transport: 
autokar
Termin: 
do uzgodnienia

....................................................................................................

Zarezerwuj teraz! Zadzwoń i napisz:

tel.: 89 523 58 31
        693 140 340

e-mail: kontakt@podroze.olsztyn.pl

....................................................................................................

Stajnia Janczary znajduje się nad jeziorem Wadąg  na Warmii, w odległości 10 km od Olsztyna. Obiekt czynny jest przez cały rok. Każdemu kto odwiedzi gospodarstwo gwarantuje niezapomniany wypoczynek na łonie natury. Sąsiedztwo lasów, jezior , czyste powietrze , jazda konna , wędkowanie, sezonowe grzybobranie zapewnią aktywny wypoczynek dla entuzjastów przygód. Tradycyjne biesiady przy muzyce gwarantują super zabawę a staropolska kuchnia , przejażdżki bryczkami pozostaną w pamięci na wiele lat. Zabawy Warmińskie w GOSPODZIE CHŁOPSKIEJ , pozwolą zapomnieć o troskach i codzienności. Gospodarze przy współpracy z renomowanymi zespołami muzycznymi i instruktorami zapewnią Państwu chwile pełne emocji i niezapomnianych wrażeń. Podczas integracyjnych spotkań gorąco polecamy – zawody strzeleckie, kajakarstwo, jazdę konną, przejażdżki kładami , wozami…. Gospodarstwo dysponuje noclegami w pokojach 2 i 4 –osobowych z łazienkami i TV.

Transport: 

autokar

Program: 
  • podstawienie autokaru w Olsztynie miejscu wskazanym przez klienta, wyjazd do JANCZAR,
  • powitanie grupy przy wjeździe do lasu przez gospodarzy, przejazd bryczkami przez las na ognisko z kiełbaskami i degustacją nalewki gospodarza (kiełbaska, dodatki,nalewka),
  • impreza w SALI BIESIADNEJ z DJ – szwedzki stół (żurek, bigos, tradycyjna  sałatka wiejska,  „chłopskie wędliny”, ciasto, kawa, herbata,)
  • zakończenie imprezy, wyjazd autokaru do Olsztyna.