O firmie

PODRÓŻE Ewa Zielińska do dnia 1.10.2014r. funkjonowało jako Biuro Turystyczne Professjonal Ewa Zielińska. Firma jest koncesjonowanym biurem turystycznym wpisanym do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko-Mazurskiego pod numerem 11/2009. Spełnia wszelkie wymogi i działa zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 roku z późniejszymi zmianami.

Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA. Figuruje również w Centralnej ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych.  

Głównym zadaniem biura jest kompleksowa obsługa turystów w zakresie podróży i wypoczynku jednocześnie zapewniamy najwyższą jakość usług. Spełniamy wszelkie oczekiwania oferując starannie dobraną, kompleksową ofertę usług turystycznych, tak aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

Od wielu lat jesteśmy organizatorem imprez turystycznych w Polsce i za granicą. Założeniem biura jest przygotowanie ciekawych programów dla dzieci, młodzieży, rodzin i zakładów pracy, proponując aktywne spędzenie wolnego czasu w Polsce i za granicą.

Naszym klientom proponujemy bogatą ofertę różnych ciekawych imprez turystycznych począwszy od kolonii dla dzieci i młodzieży, poprzez rodzinne wczasy i ciekawe wycieczki krajoznawcze, po imprezy integracyjne i biesiady.

Zapewniamy ofertę „zapiętą na ostatni guzik”!!!  

PODRÓŻE Ewa Zielińska specjalizuje się w organizacji letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Programy przygotowane dla dzieci i młodzieży w kraju i za granicą mają charakter wypoczynku z elementami turystyki krajoznawczej połączonego ze wspaniałą zabawą. Naszym młodym turystom zapewniamy nie tylko wypoczynek w ciekawych miejscach i bogate programy turystyczne, ale przede wszystkim wspaniałą atmosferę i niezapomniane wspomnienia!!!

Państwa dzieci wypoczywają pod opieką doświadczonej kadry pedagogicznej i medycznej z którą współpracujemy od wielu lat.

Baza wypoczynkowa oferowana naszym wszystkim Klientom to obiekty sprawdzone i świadczące profesjonalną obsługę hotelową i gastronomiczną. Gwarantujemy domową kuchnię i rodzinne klimaty. Dużą popularnością cieszą się organizowane przez nas kilkudniowe wycieczki krajoznawcze w Tatry, Bieszczady, Karkonosze oraz nad morze, a także jednodniowe wyprawy turystyczne, imprezy integracyjne i biesiady .

Od wielu lat zapraszamy naszych Klientów na wypoczynek po hasłem MAMA TATA I JA. Wyjazdy rodzinne w okresie ferii zimowych na narty stały się już tradycją . Każdego roku powiększa się grono naszych zaprzyjaźnionych rodzin, które chętnie wypoczywają z na nami w Murzasichlu i w Białym Dunajcu koło Zakopanego.  
 
W okresie lata oferujemy rodzinne wyjazdy do Grecji nad zatokę Argolicką do Tolo. Podczas naszych imprez zapewniamy transport o bardzo dobrym standardzie i niezwykle miłej obsłudze kierowców. 

W naszym biurze oferujemy zakup biletów na przeloty tanimi liniami lotniczymi i duży wybór ofert FIRST i LAST MINUTE na wyjazdy do krajów egzotycznych oraz na wycieczki do wszystkich zakątków świata.

ZABIERZEMY CIEBIE W KAŻDĄ PODRÓŻ !!!
ODWIEDŹ NAS !!!

ZAPRASZAMY
PODROŻE EWA ZIELIŃSKA