CHORWACJA – niezapomniana przygoda

Główne atrakcje: 
Plitvickie Jeziora, Jaskinia Postojna, plażowanie, kąpiele, dyskoteki, rozgrywki sportowe
Transport: 
autokar
Termin: 
do uzgodnienia

....................................................................................................

Zarezerwuj teraz! Zadzwoń i napisz:

tel.: 89 523 58 31
        693 140 340

e-mail: kontakt@podroze.olsztyn.pl

....................................................................................................

CHORWACJA to  nieprawdopodobnie piękna kraina , której gęste kompleksy leśne, równiny, podziemne strumienie oraz czyste morze z mnóstwem zatoczek, wysp i wysepek już od wieków przyciągały podróżników z różnych zakątków świata.. Obfita ilość źródeł, parki krajobrazowe, masywy górskie i miasta bogate w zabytki stwarzają idealne warunki do zwiedzania i wypoczynku.

CRIKVENICA – urokliwa miejscowość położona na północy Chorwacji nad Zatoką Kvarnerską około.37 km od Rijeki w pobliżu  malowniczej wyspy Krk. Miejscowość jest świetną bazą wypadową do  najpiękniejszych zakątków Chorwacji.

Zakwaterowanie: 

Pawilon Omorika**+ – otoczony zielenią, dwupiętrowe pawilony położone w odległości ok. 150 m od morza lub w hotelu Omorika, ok. 2 km od ścisłego centrum miejscowości. Ośrodek wypoczynkowy składaja się z trzech pawilonów oraz hotelu .Pokoje trzy i czteroosobowe z łazienką. Na miejscu  stołówka w której podawane są posiłki, dyskoteka, boisko do siatkówki, polska animacja.

Wyżywienie: 

Dwa posiłki dziennie ( śniadanie, obiadokolacja serwowane do stołu ). Pierwszy posiłek: ciepła kolacja w Polsce w okolicy Zakopanego, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu z CRIKVENICY + suchy prowiant na drogę powrotną oraz śniadanie w Polsce po przekroczeniu granicy. Podczas podróży zapewniamy gorący kubek, herbatę i wodę mineralną.

Transport: 

autokar

W cenie zapewniamy: 
 • transport autokarem klasy turystycznej (z WC i DVD),
 • zakwaterowanie (5noclegów w Chorwacji, 1 nocleg w Polsce),
 • wyżywienie  zgodnie z programem,
 • realizację programu,
 • ubezpieczenie NNW i KL
Program: 
 • wypoczynek na plaży z KOCHAM NATURĘ – kąpiele, gry i zabawy na plaży,
 • OLIMPIADA SPORTOWA – rozgrywki sportowe, konkursy plenerowe,
 • PLENERY FOTOGRAFICZNE – konkurs fotograficzny CUDEŃKA CHORWACJI,
 • dyskoteka

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

1 dzien – wyjazd z IŁAWY, kolacja, nocleg, przy granicy w  okolicy ZAKOPANEGO,

2 dzień – śniadanie, przejazd tranzytowy przez Czechy, Austrię, Słowenię do CRIVENICY,.

3-7 dzien – przyjazd do hotelu ok.15:00, zakwaterowanie, zapoznanie się z zapleczem obiektu i okolicy. Spotkanie organizacyjne, zapoznanie się z przepisami i regulaminami. Zajęcia sportowe na plaży: wodna piłka siatkowa, przeciąganie liny na głębokiej wodzie, symulacja akcji ratunkowej na wodzie z ratownikiem. Zawody pływackie i ratownicze z nagrodami. Piesze wycieczki ze zwiedzaniem typowych chorwackich wiosek oraz rezerwatów przygody, zajęcia z terenoznawstwa, gry terenowe, zajęcia survivalowe. Wspólne plażowanie z gitarą i śpiewem, kąpiele, dyskoteki, rozgrywki siatkówki i plażowej piłki nożnej.

WYCIECZKI AUTOKAROWE –  obowiązkowe:

* PLITWICKIE JEZIORA – najbardziej znany PARK NARODOWY W CHORWACJI. Atrakcją parku jest 16 jezior połączonych ze sobą kaskadami i wodospadami, ( bilet wstępu  płatny ok.18 euro).

*JASKINIA POSTOJNA -na SŁOWENII- jedna z najsłynniejszych jaskiń świata. Podczas 1,5 godz. zwiedza się łącznie 5,5 km korytarzy, z czego 4 kilometrowy odcinek przejeżdża się kolejką elektryczna ( bilet wstępu  płatny ok.16 euro).

8 dzień – śniadanie (+ suchy prowiant), wykwaterowanie, wyjazd z obiektu ok. 8::30. Przejazd do ZAGRZEBIA – krótki spacer z pilotem po mieście (Wzgórze Kaptol z gotycko-barokowym kościołem Wniebowzięcia NMP i pałacem arcybiskupim, Wzgórze Gradec z kamienną bramą z XIII wieku, MarkovTrg oraz kościół Św. Marka),  tranzytowy przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy do Polski.

9 dzień – przyjazd do kraju, śniadanie w okolicy  ZAKOPANEGO , dla chętnych odpoczynek  na basenie (1godzina płatne we własnym zakresie ), wyjazd do Iławy, przyjazd w godzinach nocnych.

UCZESTNICY POWINNI POSIADAĆ:

 • aktualny paszport , legitymację szkolną,
 • odzież osobistą, mały podręczny plecak, wygodne sportowe obuwie, kurtkę nieprzemakalną, polar , dres, kocyk , poduszkę (na  przejazdy nocne), komplet ręczników,
 • krem z filtrem UV, nakrycie głowy, strój kąpielowy.